.

کرامات و معجزات امام رئوف

29- غلام امام رضا

مادر همسرم خانم ساده و خوبی بودند .به لطف خدا مشکلی با هم نداشته  همدیگر را خیلی دوست داشتیم . از آنجایی که بعد از هشت بار زایمان فقط یک پسر یعنی همسر من برایشان باقی مانده بود و بقیه قبل از یکی دو سالگی به دلایل مختلف به رحمت خدا رفته بودند، دلشان می خواست ما زود بچه‌دار یا به عبارتی پسردار بشویم، چون از دیدگاه خدابیامرز بچه یعنی پسر. دست بر قضا فرزند اولمان دختر بود و همین امر باعث ناراحتی ایشان و خانواده همسرم شد.

 حدود شش سال طول کشید تا فرزند دومم که پسر بود به دنیا بیاید اما متأسفانه عمرشان کفاف نداد و نوه شان  را ندیدند . چند ماه قبل از اینکه پسرم را باردار شوم مثل هر سال که چندین بار پابوس امام‌رضا مشرف می‌شدیم در صحن سقاخانه ایستاده  چشمم به پنجره فولاد بود، ناخودآگاه از حضرت خواستم عنایتی فرموده فرزندی پسر به ما عطا کنند تا موجب خوشحالی خانواده همسرم شود، در عین حال که می‌دانستم همسرم نیز ترجیح می دهند  پسر داشته باشند. چند ماه گذشت و پسرم را باردار شدم، دوران بارداری  بسیار خاصی داشتم  زایمانم هم طبیعی و راحت بود . در کمال ناباوری دکتر بچه را به همراه کیسه آب به دنیا آورد در حالیکه گوش‌هایش سوراخ شده بود. در ابتدا همه متحیر شده بودند اما زمانیکه بچه را نزد خودم آوردند عرض کردم تعجب نکنید این پسر غلام امام رضاست، با نظر خاص حضرت به دنیا آمده ان شاالله تا آخر عمر غلام حلقه به گوش حضرت باشد و موجبات رضایت امام زمانش را فراهم کند .

 به لطف خدا او پسر بسیار خوب و خوش‌خلق و متدینی است. زمانی که تصمیم به ازدواج گرفت به هر نحو برای ازدواجش اقدام می‌کردیم نتیجه‌بخش نبود، هرجا که ما می‌پسندیدیم آنها نمی‌پسندیدند یا بلعکس و یا اگر مورد پسند طرفین بود مانعی پیش می‌آمد تا اینکه به امام رضا متوسل شدم و ازدواجی مورد پسند خودشان را تقاضا کردم.

به حول و قوه الهی عروسم صاحب کمالات و بسیار متدین است به گونه ای که موجب تقویت هرچه بیشتر فرزندم در امور اعتقادی و عبادی اش شده، در عین حال بسیار شاد و با نشاط و فعال است دقیقا چیزی که پسرم مورد نظرش بود و کاملا هم کفو و شبیه به یکدیگرند .

زبانم قاصر از تشکر از حضرت بابت تمامی توجهات و عنایات خاصی است که نسبت به خود و خانواده‌ام داشته‌اند.

بنده‌ام گر به لطف می‌خوانی              حاکمی گر به قهر می‌رانی

کس نشاید که بر تو بگزینند               که تو صورت به کس نمی‌مانی


اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم


محتوای مرتبط