.

کرامات و معجزات امام رئوف علیه السلام

8- زیارت یک روزه

مدتها بود  سعی می کردم درهر فصل یک روز صبح خدمت حضرت برسم و شب هنگام برگردم زیاراتی کوتاه اما بسیار دلچسب آنقدر به این روند عادت کرده بودم که اگر فاصله های بین زیاراتم طولانی می شد حس می کردم گمشده ای دارم و دلم بی قراری می کرد . چندی پیش به دلایلی توفیق زیارت حضرت را نداشته در منزل مشغول کارهای یومیه بودم که بدون مقدمه رو به سوی مشهد مقدس نموده  عرض کردم : امام رئوفم پرنده روحم بی تاب پرواز بسوی توست شاهدی که تاب و توان از کف داده ام تو خود بی قرارم کردی قرارم بخش که محتاج نگاه و توجه تو هستم .

در همین حال بودم که تلفن زنگ زد همسرم بعداز صحبتی کوتاه گفتند که مأموریت کاری  برایشان در مشهد مقدس پیش آمده که  اگر تمایل دارم آماده شوم ... بقیه حرفهای او را نه شنیدم و نه خواستم بشنوم چرا که مطمئن بودم ماموریتش صوری است اصل ؛ عنایت خاص حضرت است که شامل حالمان شده .

امام رئوفی که به خواسته دل محب اش از راه دور واقف است حرف دلش را می شنود و نیاز به حضور در محضرشان را می بیند و خواسته قلبی اش را اجابت می کند . جانها به فدایت که تو خود جان جهانی

اللهم انی اعتقد حرمه صاحب هذا المشهد الشریف فی غیبته کما اعتقدها فی حضرته و اعلم ان رسولک و خلفائک علیهم السلام احیآء عندک یرزقون یرون مقامی و یسمعون کلامی و یردّون سلامی و انک حجبت عن سمعی کلامهم و فتحت باب فهمی بلذیذ مناجاتهم.


اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
 محتوای مرتبط