.

کرامات و معجزات امام رئوف علیه السلام

3-  در محضر استاد 

حدود هفده سال کلاس های اعتقادی را شرکت می کردم که به دلایلی تعطیل  و دانش پژوهانش بلاتکلیف شدند . هرگز تصور نمی کردم از یادگیری محروم شوم خیلی احساس خلأ می کردم و بدنبال جایی بودم تا خود را از فتنه های آخرالزمان حفظ نموده  روح و جانم را  بدور از سلایق و عقاید انحرافی سیراب نمایم .

در زیارتی که حرم امام رضا مشرف شدم خود را مستمندی  دیدم  که دست نیاز بر در سلطانی  دراز نموده که او از ظاهر و باطن و خیر و صلاح دنیا و آخرتش مطلع است . اشک ریختم و التماس کردم و حضرت را به نام مبارک عالم آل محمد بودنشان قسم دادم تا مرا بر سر سفره ی معرفتی خود بنشانند و بدین واسطه رشدم بدهند .

 با مرحومه خانم عبدی نیز از قبل آشنا بودم و حقیقتا او را بعنوان یکی از طلاب بسیار خوب می شناختم  ولی تا آن زمان  صحبتی در مورد حوزه و شرکت در کلاسهای جنبی نشده بود . پس از آن زیارت طی  صحبتهایی که درباره حوزه داشتیم  به لطف خدا و عنایت خاص امام رئوف تحت تشعشعات نورانی حریم رضوی  قرار گرفته  با مطالبی آشنا شدم که تا آن زمان تجربه نکرده و با آن بیگانه بودم  معارفی ناب که از سرچشمه قرآن و عترت ، تشنگان حقیقت را سیراب کرده جانی تازه بر پیکره بی رمقشان می بخشد .

خداوند را سپاسگزارم که به برکت امام رئوف رزقی من حیث لایحتسب روزی این حقیر نموده و مرا به راستی بر سر خوان رضوی نشانده است .


دولت پیر مغان باد که باقی سهل است                                            دیگری گو برو و نام من از یاد ببر

سعی نابرده در این راه به جایی نرسی                                           مزد اگر می طلبی طاعت استاد ببر

اللهم صل علی محمد و آل محمد  وعجل فرجهممحتوای مرتبط